Při použití hotovosti není zvýšené riziko koronaviru! Světová zdravotnická organizace (WHO) popřela, že hotovost a konkrétně bankovky přenáší koronavirus. Evropská centrální banka (ECB) také vylučuje, že nový koronavirus COVID-19 se šíří bankovkami. Čtěte více →

Loomis naplňuje koncepci trvale udržitelného rozvoje

iveco

Společnost Loomis ČR, jako dceřiná společnost skupiny Loomis AB, poskytuje svým zákazníkům v České republice bezpečnou přepravu a zpracování finanční hotovosti. Ke strategii celé skupiny patří trvalé zvyšování bezpečnosti a kvality poskytovaných služeb. Společně s pečlivou přípravou našich zaměstnanců do této strategie neodmyslitelně patří průběžná obnova vozového parku speciálních pancéřových vozidel.

Ve spolupráci se společnostmi Apprich a Iveco v těchto dnech představujeme v České republice prvních 18 nových speciálních pancéřovaných vozidel. Společnost Apprich je jednou z předních společností v Evropě poskytujících projekty na míru společnostem zabývajícím se přepravou finanční hotovosti a cenin. Pro Loomis v České republice vybavila vozidla pancéřováním a elektronikou, nutnou pro zamezení ztráty kontroly nad vozidlem. Společnost Iveco je výrobce dodávek s dlouholetou tradicí a své kvality prokazují její vozidla zejména v provozu s vysokou zátěží, kterou Loomis v České republice při provádění chráněných přeprav denně podstupuje.

Vozidla splňují přísné emisní normy Euro 5+ a jsou tak i příspěvkem ke snižování dopadu naší činnosti na životní prostředí. S vozidly se naši zákazníci již v této chvíli setkávají v oblasti Ostravy, Prahy a Českých Budějovic. Do konce ledna příštího roku bude těmito vozidly vybavené každé středisko v České republice. Dle provozních potřeb a v souladu s vývojem na trhu přeprav finanční hotovosti pak budeme v dalších letech v obnově vozového parku pokračovat. Pevně věříme, že naši zákazníci i naši zaměstnanci obměnu vozového parku přijmou pozitivně.

20161202_130135_1481099902504-002