Při použití hotovosti není zvýšené riziko koronaviru! Světová zdravotnická organizace (WHO) popřela, že hotovost a konkrétně bankovky přenáší koronavirus. Evropská centrální banka (ECB) také vylučuje, že nový koronavirus COVID-19 se šíří bankovkami. Čtěte více →

Přepravy hotovosti a cenin

Přepravy hotovosti a jiných cenin uskutečňujeme mezi subjekty, které určí zákazník (pobočky bank, nebo provozovny klientů).

Nabízíme různé druhy přeprav:

  •  Pravidelné přepravy (přesně stanovené dny a časové okno)
  •  Nepravidelné přepravy (přeprava na objednání den před požadovanou realizací přepravy)
  •  Mimořádné přepravy (jednu až čtyři hodiny před požadovanou realizací přepravy v závislosti na lokaci místa)

Každá zásilka je protokolárně převzata naší posádkou k přepravě a protokolárně předána konečnému příjemci. Protokol slouží jako důkaz realizace řádného převzetí a předání zásilky. K převzetí a k předání zásilek používáme PDA k načtení čárového kódu, kterým zavedeme danou zásilku do našeho informačního systému a víme o každé manipulaci se zásilkou v reálném čase.

Přepravy hotovosti a cenin uskutečňujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V rámci České republiky je obsluha našich klientů zajištěná ze středisek společnosti, která se nacházejí v Praze, Ústí nad Labem, Liberci, Plzni, Sokolově, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a Ostravě.

V případě zájmu o vypracování orientační cenové nabídky klikněte prosím zde.