Při použití hotovosti není zvýšené riziko koronaviru! Světová zdravotnická organizace (WHO) popřela, že hotovost a konkrétně bankovky přenáší koronavirus. Evropská centrální banka (ECB) také vylučuje, že nový koronavirus COVID-19 se šíří bankovkami. Čtěte více →

Obsluha trezorů a automatických pokladních systémů (automatů)

V rámci vývojových trendů a zefektivnění oběhu finanční hotovosti ve společnosti provádíme pro naše zákazníky i plánování obsluhy, obsluhu, monitorování a servis trezorů (jednoduchých vhozových) a automatických pokladních systémů (automaty, které přijímají od jednotlivých zaměstnanců našich zákazníků finanční hotovost a v reálném čase poskytují detailní informace o jednotlivých vkladech). Konkrétní stupeň obsluhy je definován potřebami našich zákazníků.

Cílem této služby je zefektivnění oběhu finanční hotovosti a přehledů našich zákazníků, zvýšení bezpečnosti hotovosti, minimalizace chybovosti lidského faktoru a snížení nákladů našich klientů a tak zkvalitnění služby. Tyto produkty jsou vhodné jak pro bankovní, tak i pro retailový a veřejný sektor.

V případě zájmu o více informací nebo o vypracování orientační cenové nabídky nás kontaktujte na telefonním čísle +420 277 003 874 nebo na emailové adrese: obchod@loomis.com.